Skip to content

Udal korporazioa

Alkatea

Mikel Uharte Martija

Zinegotzia

Lorea Lasarte Elizalde

Zinegotzia

Josu Oreja Arratibel

Zinegotzia

Xabier Azpirotz Beuntza

Zinegotzia

Ainhoa Permach Martin

Zinegotzia

José Javier Barberena Etxarri

Zinegotzia

Raquel Molto Sarasa

Idazkaria

Ana Alduntzin Navarro

Udal gobernuko arloetako arduradunak

Udal batzordeetako ordezkariak

Kontuetako Batzorde Berezia:

Mikel Uharte Martija (EH Bildu), Lorea Lasarte Elizalde (EH Bildu), José Javier Barberena Etxarri (Larraundarrak).

Hirigintza Batzordea:

Mikel Uharte Martija (EH Bildu), Lorea Lasarte Elizalde (EH Bildu), José Javier Barberena Etxarri (Larraundarrak).

Ogasun Batzordea:

Mikel Uharte Martija (EH Bildu), Lorea Lasarte Elizalde (EH Bildu), José Javier Barberena Etxarri (Larraundarrak).

Lekunberriko Udalarekin lan egiteko Batzorde Mistoa:

Mikel Uharte Martija (EH Bildu), Josu Oreja Arratibel (EH Bildu), Raquel Molto Sarasa (Larraundarrak).
Ordezkoak: Lorea Lasarte Elizalde (EH Bildu) eta José Javier Barberena (Larraundarrak).

Larraungo Udalak parte hartzen duen erakunde eta elkarteetako ordezkariak:

Irurtzungo Oinarrizko Gizarte Zerbitzuko Mankomunitatea:

Ainhoa Permach Martin (EH Bildu), Raquel Molto Sarasa (Larraundarrak).
Ordezkoa: Xabier Azpirotz Beuntza (EH Bildu).

Araitz, Areso, Betelu, Larraun, Lekunberriko Kirol Mankomunitatea:

Xabier Azpirotz Beuntza (EH Bildu).
Ordezkoa: Mikel Uharte Martija (EH Bildu).

Euskara Mankomunitatea:

Lorea Lasarte Elizalde (EH Bildu).
Ordezkoa: Xabier Azpirotz Beuntza (EH Bildu).

Mendialdea Mankomunitatea:

Mikel Uharte Martija (EH Bildu), Raquel Molto Sarasa (Larraundarrak).
Ordezkoak: Josu Oreja Arratibel (EH Bildu), José Javier Barberena Etxarri (Larraundarrak).

Aralar Udal Musika Eskola:

Xabier Azpirotz Beuntza (EH Bildu).
Ordezkoa: Lorea Lasarte Elizalde (EH Bildu).

Plazaolako Partzuergo Turistikoa:

Lorea Lasarte Elizalde (EH Bildu), Mikel Uharte Martija (EH Bildu).
Ordezkoa: Ainhoa Permach Martin (EH Bildu).

Osasun Kontseilua:

Mikel Uharte Martija (EH Bildu).
Ordezkoa: Josu Oreja Arratibel (EH Bildu).

Cederna-Garalur:

Josu Oreja Arratibel (EH Bildu).
Ordezkoa: Mikel Uharte Martija (EH Bildu).

Nafarroako Udal eta Kontzejuen Federazioa:

Mikel Uharte Martija (EH Bildu).
Ordezkoa: Josu Oreja Arratibel (EH Bildu).

Udalerri Euskaldunen Mankomunitatea:

Lorea Lasarte Elizalde (EH Bildu).
Ordezkoa: Xabier Azpirotz Beuntza (EH Bildu).

Ertzilako Ur Partzuergoa:

Mikel Uharte Martija (EH Bildu).
Ordezkoa: Josu Oreja Arratibel (EH Bildu).

Mendukilo Kobazuloetako Elkartea:

Lorea Lasarte Elizalde (EH Bildu).
Ordezkoa: Mikel Uharte Martija (EH Bildu).

Eskola Kontseilua:

Lorea Lasarte Elizalde (EH Bildu).
Ordezkoa: Mikel Uharte Martija (EH Bildu).